Zwanger & Bevallen (voorheen Fitzwanger fitness) (Escamp)
| Naam cursus / training | Zwanger & Bevallen (voorheen Fitzwanger fitness) (Escamp) |
| Stadsdelen | Escamp
|
| Locatie | Fysio. praktijk Laan van Wateringse Veld 224B 2584 CJ Den Haag |
| Categorie | Zwanger
|
| Doelstelling | Lichamelijke en geestelijke voorbereiding op zwangerschap |
| Doelgroep | Zwangere vrouwen |
| Naam organisatie | Jong Florence |
| Adres | |
| Aanmelden | Om je aan te melden voor deze cursus klik hier. |
| Telefoon | 070-379 57 50 |
| Beschrijving inhoud | In de cursus Zwanger & Bevallen krijg je veel informatie over de zwangerschap en de bevalling. Je raakt door deze cursus vertrouwd met de veranderingen die in je lichaam plaatsvinden en ga je goed voorbereidt de bevalling tegemoet.Tijdens de lessen vóór de bevalling besteden we o.a. uitgebreid aandacht aan: Ademhalings- en onspanningsoefeningen Leren opvangen van de weeën Perstechnieken en pershoudingen Oefeningen voor de bekkenbodemspieren en houding Uitwisselen van ervaringen
Na de bevalling zien we jou samen met alle andere kersverse moeders uit jouw groep terug voor het tweede deel van de cursus en doen we actieve oefeningen om de bekkenbodem-, buik-, bil-, en rugspieren weer sterker te maken. We besteden ook aandacht aan een goede houding bij het dragen en bezig zijn met je baby.
Bij de Fitnessvorm doet u oefeningen aangepast aan de zwangerschaps op de aanwezige Fitnessaparatuur. Je wordt hierbij begeleid door de docente. Deze cursus is gebasseerd op de ZwangerFit-methode.
|
| Data en tijden | 23 januari t/m 12 maart 2012 19.30- 21.00 uur
20 februari t/m 16 april 2012 19.30- 21.00 uur
19 maart t/m 14 mei 2012 19.30- 21.00 uur
16 april t/m 18 juni 2012 19.30- 21.00 uur |
| Materialen | |
| Voorwaarden | Zwanger zijn |
| Indicatie | |
| Kosten | € 55,- |
| Bijzonderheden | De cursus bestaat uit acht bijeenkomsten voor de bevalling en zes bijeenkomsten na de bevalling.
Wilt u zo vriendelijk zijn uw adresgegevens en uitgerekende datum te vermelden bij uw aanmelding?
|